Kontakt

Adres

47-330 Zdzieszowice,
ul. Solownia 14

Telefon

726 730 572

Pewnie zastanawiają się Państwo jak wygląda współpraca z firmą FRUPEK. Postanowiliśmy w kilku krokach opisać przebieg takiej współpracy, aby rozwiać Państwa wszelkie obawy. 


Krok 1. 

W zakładce KONTAKT udostępniono numer telefonu oraz maila do nas. W zależności od preferencji wystarczy napisać bądź zadzwonić.

Krok 2.

Po kontakcie mailowym lub telefonicznym umówimy się na spotkanie, podczas którego pracownik przedstawi Państwu ofertę firmy oraz doradzi jakie urządzenie wybrać, aby było odpowiednie w określonym wnętrzu oraz aby odpowiadało Państwa oczekiwaniom.

Krok 3.

Po zaakceptowaniu przez Państwo oferty umówimy się na termin montażu wybranego urządzenia oraz przygotujemy umowę, dzięki której będą mieli Państwo gwarancję, że prace zostaną wykonane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Przy podpisaniu tej umowy zostanie również pobrana zaliczka w wysokości 50% wartości usługi.

Krok 4.

W wyznaczonym w umowie terminie pracownik przyjedzie na miejsce wykonania usługi i zamontuje wybrane urządzenie. Faktura oraz wszelkie protokoły wraz z podbitą kartą gwarancyjną zostanie dostarczona najpóźniej do dwóch dni roboczych po dniu wykonania usługi.

Krok 5.

Płatność gotówką następuje w momencie otrzymania faktury, po wcześniejszym poinformowaniu klienta o wysokości końcowego rozliczenia. Płatność przelewem natomiast może być zrealizowana do 7 dni od momentu wystawienia faktury. Oferujemy również płatności zbliżeniowe kartą płatniczą.

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, szukasz profesjonalnej Firmy w zakresie pełnej usługi montażu klimatyzacji… skontaktuj się z nami.

Kontakt

Rafał Bonk
tel.: 726 730 572
kontakt@frupek.pl
47-330 Zdzieszowice,
ul. Solownia 14
NIP: 199-010-63-98