O nas

Kilka słów o naszej Firmie

Jesteśmy legalnie działającą firmą funkcjonującą od marca 2020 roku. Od początku działalności dbamy o przede wszystkim o zadowolenie naszych klientów, wykonując usługi dokładnie i profesjonalnie. Firmę tworzą wykwalifikowani pracownicy posługujący się profesjonalnym sprzętem, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty F-Gazowe oraz autoryzacje producentów urządzeń. ZAPAMIĘTAJ! Zakup urządzeń od firm, które nie posiadają stosownych uprawnień stanowi podstawę do nieudzielenia gwarancji przez producenta.
Zajmujemy się przede wszystkim montażem oraz sprzedażą, a także przeglądem, serwisem oraz naprawą jednostek klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia znanych producentów takich jak: Samsung, Haier, LG, SEVRA, AUX, Gree i wiele innych. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak również Firmy oraz instytucje publiczne.

Cechuje nas:
– rzetelność
– terminowość
– profesjonalizm
– doświadczenie
– pomoc
– doradztwo.

Oferujemy usługi, które mają na celu poprawę warunków pracy oraz codziennego funkcjonowania, ponieważ wiemy jak ważne jest poczucie komfortu w naszym życiu. Dzięki zastosowaniu klimatyzacji, można uzyskać czyste powietrze oraz odpowiedni mikroklimat w pomieszczeniach w których pracujemy czy też odpoczywamy. Zatem oferujemy Państwu możliwość skorzystania z usług, które pozwolą na poprawę jakości życia.
Komfort, solidne wykonanie i szybki czas realizacji – po prostu FRUPEK – Nowoczesne systemy klimatyzacji.
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Rafał Bonk
tel.: 726 730 572
kontakt@frupek.pl
47-330 Zdzieszowice,
ul. Solownia 14
NIP: 199-010-63-98